!thblackstar.gif image by SaliskoSBÉÉ MŮŽOU KOPÍROVAT BEZ ZDROJEthblackstar.gif image by Salisko!

!! thblackstar.gif image by SaliskoHlásněte prosím ANKETAv anketě na BlueBorduthblackstar.gif image by Salisko!!

Děkuju

REKLAMY

thblackstar.gif image by Saliskothblackstar.gif image by Saliskothblackstar.gif image by SaliskoHlasuj pro DomčulQa Tadyděkuju předemthblackstar.gif image by Saliskothblackstar.gif image by Saliskothblackstar.gif image by Salisko

thblackstar.gif image by Saliskothblackstar.gif image by Salisko Hlasuj pro BeruzszkaProsím hlásněteděkuju předemthblackstar.gif image by Saliskothblackstar.gif image by Saliskothblackstar.gif image by Salisko

Pokud budete hlasovat v obou odkazech a napíšete pod anketu že ste hlasovali tak si napište a já vám zajistím hlásky...

Duben 2010

Tak to jsem já....

14. dubna 2010 v 16:00 | Domča
Napište jak se Vám fotečka líbí pa

Plavky

14. dubna 2010 v 15:57 | Domča |  Mix

Nové modely plavek - PLAVKY 2010


Plavky - Dvoudílné Plavky - DvoudílnéPlavky - Dvoudílné

TOPlist

Jak se vytvarovat do plavek?

14. dubna 2010 v 15:50 | Domča |  Mix
Do šortek, plavek i tílka potřebujeme zpevnit čtyři části těla: stehna, zadek, ruce a břicho. S pomocí těchto cílených cviků to do léta zvládnete.
Posilování hýždí.
Posilování hýždí.
Posilování hýždí.Posilování rukou.Posilování rukou.Posilování spodní strany stehen a lýtek.Posilování přímých břišních svalů.. Prohlédni fotky

* Zadek

Zvednout, zatnout. Jednodušší to být nemůže. Pokud se vám podaří stáhnout všechny svěrače umístěné v pánevní oblasti, posílíte i svaly pánevního dna. Zkuste třikrát týdně tři série po deseti až patnácti opakováních.
Pro protažení se stočte do klubíčka a zhluboka dýchejte. Vydržte minimálně dvacet vteřin.

* Ruce

Zvedání kilových nebo dvoukilových činek stranou od těla posílí vaše ramena a zpevní spodní stranu paží. Zkuste třikrát týdně tři série po deseti opakováních - podle vaší formy.
Po cvičení ruce protáhněte všemi směry, pomalu a důkladně. V každé pozici vytrvejte asi 10 vteřin.
Posilování rukou.Posilování rukou.

* Břicho

Šikmé břišní svaly
Posilování šikmých břišních svalů.Mírným zvedáním horní části těla nad zem zpevníte šikmé svaly břicha a zúžíte svůj pas. Pro větší účinnost se chyťte rukama za hlavou. Budete tak také méně namáhat krční svaly. Zkuste třikrát týdně tři série po deseti opakováních na každou stranu - podle vaší formy.
Rovné břišní svaly
Posilování přímých břišních svalů.Klasické sklapovačky jsou trochu náročné na záda, sedy lehy se zase nejlépe dělají s partnerem, tak zkuste něco jiného. Podle fotky se zakloňte a zatněte břicho. Na každou ruku opakujte desetkrát.

Břicho po cvičení protáhněte. Nejlépe na velkém gymnastickém míči, přes který uděláte "most". Nebo se natáhněte přes smotanou deku či křeslo. Vydržte patnáct vteřin.

* Stehna a lýtka

Horní strana stehen
Opřete se zády o zeď jako byste seděla na neviditelné židli. A vydržte co nejdéle, dokud se vám nezačnou klepat nohy. Udělejte třikrát za sebou a protáhněte nohy. Ve stoje pokrčte nohu v koleni a chyťte se rukou za nárt. Vydržte u každé nohy aspoň deset vteřin.
Posilování horní strany stehen a lýtek.Posilování spodní strany stehen a lýtek.
Spodní strana stehen a lýtka
Výpony na špičce tvarují celou nohu. Udělejte si na každou nohu třikrát týdně tři série po osmi až deseti opakováních a pak nohy protáhněte.
S rukama opřenýma o zeď zanožte jednu nohu a došlápněte na zem. Vydržte deset vteřin.