!thblackstar.gif image by SaliskoSBÉÉ MŮŽOU KOPÍROVAT BEZ ZDROJEthblackstar.gif image by Salisko!

!! thblackstar.gif image by SaliskoHlásněte prosím ANKETAv anketě na BlueBorduthblackstar.gif image by Salisko!!

Děkuju

REKLAMY

thblackstar.gif image by Saliskothblackstar.gif image by Saliskothblackstar.gif image by SaliskoHlasuj pro DomčulQa Tadyděkuju předemthblackstar.gif image by Saliskothblackstar.gif image by Saliskothblackstar.gif image by Salisko

thblackstar.gif image by Saliskothblackstar.gif image by Salisko Hlasuj pro BeruzszkaProsím hlásněteděkuju předemthblackstar.gif image by Saliskothblackstar.gif image by Saliskothblackstar.gif image by Salisko

Pokud budete hlasovat v obou odkazech a napíšete pod anketu že ste hlasovali tak si napište a já vám zajistím hlásky...

Březen 2010

Pár tipů na regeneraci...

14. března 2010 v 16:19 | Domča |  Mix
Taky jste po zimě vyčerpaní?Zkuste medovou koupel.Tady máte pár tipů.

Med patří mezi nejznámější přírodní kosmetická zkrášovadla. K péči o svou krásu ho používala také Kleopatra. Egypťané, že med obsahuje růstový faktor, který nás činí krásnými a dokonalými. Med najdete téměř v každém krému, balzámu na rty i šampónu.
Je vhodný pro citlivou pleť, kterou zklidní a zhojí a Vaše pokožka se bude cítit jako znovuzrozená.

Med obsahuje organické kyseliny, inhibiny (hormonální látky), minerály, vitamíny skupiny B, C, D, E a flavonoidy, které chrání tělo před škodlivými volnými radikály.

Příznivé účinky medové koupele
Med zlepšuje svalovou činnost, zlepšuje krevní oběh, léčí záněty, akné a drobná poranění. Je také dobrou prevencí proti arterioskleróze. Medová koupel je dobrá při namožení a bolesti svalů i podlitinách.
Med pomáhá při nachlazení, artritidě, nemocích srdce, chronické únavě, rakovině a kožních infekcích.
Medová koupel je ideální pro oživení organismu, který je vyčerpaný stresem a nezdravým životním stylem. Pomůže Vás zbavit nespavosti a bolestí hlavy.

Recept na medovou koupel
Do vany nalijte litr mléka a přidejte několik lžic medu. V misce smíchejte med, žloutek a lžičku olivového oleje a směs vetřete do vlasů. Obličej a rty natřete medem rozpuštěným v troše mléka. Ponořte se do připravené koupele a relaxujte tak dlouho, dokud je Vám to příjemné. Pak celé tělo a vlasy důkladně osprchujte hodně teplou vodou.

Omlouvám se

2. března 2010 v 19:46 | Domča |  Mix
Ahojky mam omezenej počítač....a to ve dnesch kdy mam čas!A když čas nemam mam lidušku nebo běo takovýho tak mam povolený!Takže tu teď dlouho nebudu ale vrátím se tap pá...

Od Janaska

2. března 2010 v 14:32 | Domča |  Mix

Děkuji moc!A Přeji hodně dalších úspěchů!